projekty wnętrz i realizacje pod klucz

O nas

Wnętrzami zajmujemy się od 2002 roku a marka M+M wnętrza powstała w roku 2005. Na swoim koncie posiadamy ponad 200 zaprojektowanych i w całości zrealizowanych mieszkań i domów o każdej skali wielkości, co daje około 1300 zaprojektowanych pomieszczeń. To liczba kilkukrotnie większa niż w większości biur projektowych. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ wiedza i doświadczenie projektanta wynika wprost z ilości zrealizowanych projektów. W trakcie każdego zlecenia projektant podejmuje kilkaset ważnych decyzji dotyczących wnętrza. Ich skutki mieszkańcy będą odczuwać codziennie przez kolejne lata. Trafność tych decyzji wynika właśnie z wiedzy i doświadczenia projektanta. Czy warto ryzykować?

Wykonujemy projekty prywatnych wnętrz mieszkalnych, wnętrza domów modułowych, projekty mieszkań i apartamentów pokazowych oraz projekty wnętrz komercyjnych i projekty dla deweloperów. Prowadzimy zlecenia na terenie Trójmiasta i Warszawy, jak również zagranicą.

Jesteśmy jurorami w corocznym ogólnopolskim konkursie DOBRY DESIGN.

Dlaczego warto projektować z nami?

Wieloletnie doświadczenie oraz ilość realizacji bezpośrednio przekładają się na merytoryczną jakość projektów. Pozwala to nam na stworzenie niepowtarzalnej oferty. Zarówno pod względem nietypowo szerokiego zakresu projektowego, jak i pod względem własnego prowadzenia realizacji. Przejdź do zakładki oferta aby poznać szczegóły.

Co nas wyróżnia?

Wśród wielu ofert możecie przeczytać o profesjonaliźmie, pełnym zakresie lub o projekcie od A do Z. Jednak usługi projektowe bardzo różnią się między sobą pod względem faktycznie wliczonego zakresu. Co nas wyróżnia? Poznaj nasze indywidualne autorskie zasady, które stosujemy w każdym projekcie:

W ramach aranżacji budowlanej wykonujemy aż 10 wersji projektu, a w ramach aranżacji wnętrz aż do 6 wersji pełnego projektu z wizualizacjami na każde pomieszczenie. To dwukrotnie więcej niż w innych biurach projektowych. To razem ok. 100-120 sztuk wizualizacji na średnie mieszkanie. Dzięki temu nie istnieje ryzyko niezadowolenia z projektu lub niezrozumienia się z projektantem.

Fachowe projektowanie to nie tylko dobór kolorów, materiałów, mebli i wyposażenia. To przede wszystkim obliczenia funkcjonalności, opracowanie ergonomii i efektywne zagospodarowanie powierzchni mieszkania. W przeciwnym razie jest to tylko dekoratorstwo wnętrz.

W ramach prowadzenia realizacji nie pobieramy żadnych opłat czy prowizji od organizowanych przez nas zamówień, zakupów i dostaw dla klienta. Jesteśmy więc całkowicie transparentni i obiektywni finansowo.

Nie stosujemy "mood-boardów" czy często spotykanych "koncepcji". Wszystkie nasze propozycje projektowe od razu mają postać wysokiej jakości wizualizacji.

Każdy projekt jest w pełni wykonalny, ponieważ już z góry zawiera konkretne rozwiązania techniczne, instalacyjne, konstrukcyjne i montażowe oraz konkretne materiały, typy i modele wyposażenia. Stąd naszych wizualizacji nie nazywamy koncepcjami.

Szanujemy zaplanowany budżet na realizację wnętrza. Projekty od początku powstają z uwzględnieniem poziomu kosztów określonych przez klienta. Stąd brak przykrych niespodzianek i nieprzewidzianych wydatków podczas realizacji.

Wykonujemy pełny kosztorys inwestycji. W odróżnieniu od typowych kosztorysów (zestawień) wyposażenia nasz kosztorys obejmuje wszystkie koszty towarzyszące realizacji wnętrza i najczęściej zawiera kilkaset pozycji. Jest to jedyny sposób aby z góry poznać realne koszty całej realizacji.

Opinie

Wybrane opinie zamieszczone w sieci lub zgłoszone bezpośrednio. Za wszystkie bardzo dziękujemy.

"Wg naszych kryteriów firma M+M praktycznie była bez konkurencji - ponieważ mieszkaliśmy za granicą potrzebowaliśmy oferty kompleksowej. Otrzymaliśmy usługę na najwyższym poziomie. Nasza obecność nie była konieczna na żadnym etapie, ponieważ zamawianie, dostawy, budowlanka, wykończeniówka, montaże itd wszystko było zorganizowane a my przyjechaliśmy na gotowe. Nie wyobrażam sobie robić mieszkania samemu lub z kimkolwiek innym..." (A)

"Dziękujemy za super usługę. Jest tylko jeden problem. Projektów jest za dużo i wszystkie są ciekawe, więc nie sposób wybrać tego jednego 🙂 Pozdrawiam"  (Kinga)

"Polecamy wszystkim firmę M+M wnętrza. Maniakalna precyzja i w projekcie i w realizacji. Na każde pytanie czy wątpliwość otrzymywaliśmy godzinny wykład na dany temat... A my myśleliśmy, że to tylko kwestia wyboru kolorów i wyposażenia. Temat rzeka... Do zobaczenia przy naszym następnym mieszkaniu."  (M+K)

"Nie ma się do czego przyczepić. Projektów cała masa i wszystkie fajne. Cała realizacja wraz z przeróbkami budowlanymi aż po przeprowadzkę trwała raptem 3 miesiące."  (Marcin S)

"Po całym zleceniu mogę potwierdzić, że wszystko się zgadza wg informacji na stronie. Wydawało się to trochę naciągane, jednak faktycznie otrzymaliśmy bardzo wiele projektów, w których zawarta była ogromna wiedza, budżet był całkiem rozsądny, a nasz udział na budowie był w zasadzie zerowy. Łączna suma rabatów, które dostaliśmy dzięki projektantowi to kilkanaście tys zł. Polecam wszystkim, bo to na prawdę działa." (Piotr R.)

"Postanowiliśmy z mężem skorzystać z firmy M+M ponieważ była nam polecana. Faktycznie wszystko szło sprawnie. Kontakt bdb, projektów dużo i wszystkie świetne, kosztorys pokrywał się z podanym przez nas budżetem, a cała budowa przeszła nawet nie wiem kiedy 🙂 Z perspektywy oceniamy więc firmę M+M na same szóstki i raz jeszcze dziękujemy :)" (A+P)