projekty wnętrz i realizacje pod klucz
projekty wnętrz i realizacje pod klucz

O nas

Wnętrzami zajmujemy się od 2002 roku a marka M+M wnętrza powstała w roku 2005. Na swoim koncie posiadamy ponad 200 zaprojektowanych i w całości zrealizowanych mieszkań i domów o każdej skali wielkości, co daje około 1300 zaprojektowanych pomieszczeń. To liczba kilkukrotnie większa niż w większości biur projektowych. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ wiedza i doświadczenie projektanta wynika wprost z ilości zrealizowanych projektów. W trakcie każdego zlecenia projektant podejmuje kilkaset ważnych decyzji dotyczących wnętrza. Ich skutki mieszkańcy będą odczuwać codziennie przez kolejne lata. Trafność tych decyzji wynika właśnie z wiedzy i doświadczenia projektanta. Czy warto ryzykować?

Wykonujemy projekty prywatnych wnętrz mieszkalnych, wnętrza domów modułowych, projekty mieszkań i apartamentów pokazowych oraz projekty wnętrz komercyjnych i projekty dla deweloperów. Prowadzimy zlecenia na terenie Trójmiasta i Warszawy, jak również zagranicą.

Jesteśmy jurorami w corocznym ogólnopolskim konkursie DOBRY DESIGN.

Dlaczego warto projektować z nami?

Wieloletnie doświadczenie oraz ilość realizacji bezpośrednio przekładają się na merytoryczną jakość projektów. Pozwala to nam na stworzenie niepowtarzalnej oferty. Zarówno pod względem nietypowo szerokiego zakresu projektowego, jak i pod względem własnego prowadzenia realizacji. Przejdź do zakładki oferta aby poznać szczegóły.

Co nas wyróżnia?

Wśród wielu ofert możecie przeczytać o profesjonaliźmie, pełnym zakresie lub o projekcie od A do Z. Jednak usługi projektowe bardzo różnią się między sobą pod względem faktycznie wliczonego zakresu. Co nas wyróżnia? Poznaj nasze indywidualne autorskie zasady, które stosujemy w każdym projekcie:

W ramach aranżacji budowlanej wykonujemy aż 10 wersji projektu, a w ramach aranżacji wnętrz aż do 6 wersji pełnego projektu z wizualizacjami na każde pomieszczenie. To dwukrotnie więcej niż w innych biurach projektowych. To razem ok. 100-120 sztuk wizualizacji na średnie mieszkanie. Dzięki temu nie istnieje ryzyko niezadowolenia z projektu lub niezrozumienia się z projektantem.

Fachowe projektowanie to nie tylko dobór kolorów, materiałów, mebli i wyposażenia. To przede wszystkim obliczenia funkcjonalności, opracowanie ergonomii i efektywne zagospodarowanie powierzchni mieszkania. W przeciwnym razie jest to tylko dekoratorstwo wnętrz.

W ramach prowadzenia realizacji nie pobieramy żadnych opłat czy prowizji od organizowanych przez nas zamówień, zakupów i dostaw dla klienta. Jesteśmy więc całkowicie transparentni i obiektywni finansowo.

Nie stosujemy szkiców czy najczęściej spotykanych koncepcji. Wszystkie nasze propozycje od razu mają postać wysokiej jakości wizualizacji.

Każdy projekt jest w pełni wykonalny, ponieważ już z góry zawiera konkretne rozwiązania techniczne, instalacyjne, konstrukcyjne i montażowe oraz konkretne materiały, typy i modele wyposażenia. Stąd naszych wizualizacji nie nazywamy koncepcjami.

Szanujemy zaplanowany budżet na realizację wnętrza. Projekty od początku powstają z uwzględnieniem poziomu kosztów określonych przez klienta. Stąd brak przykrych niespodzianek i nieprzewidzianych wydatków podczas realizacji.

Wykonujemy pełny kosztorys inwestycji. W odróżnieniu od typowych kosztorysów (zestawień) wyposażenia nasz kosztorys obejmuje wszystkie koszty towarzyszące realizacji wnętrza i najczęściej zawiera kilkaset pozycji. Jest to jedyny sposób aby z góry poznać realne koszty całej realizacji.

Opinie

Wybrane opinie zamieszczone w sieci lub zgłoszone bezpośrednio. Za wszystkie bardzo dziękujemy.

"Wg naszych kryteriów firma M+M praktycznie była bez konkurencji - ponieważ mieszkaliśmy za granicą potrzebowaliśmy oferty kompleksowej. Otrzymaliśmy usługę na najwyższym poziomie. Nasza obecność nie była konieczna na żadnym etapie, ponieważ zamawianie, dostawy, budowlanka, wykończeniówka, montaże itd wszystko było zorganizowane a my przyjechaliśmy na gotowe. Pomijając brak naszej fatygi, otrzymaliśmy dobre rabaty i terminy znacznie krotnie krótsze niż gdyby zamawiać samemu. Podsumowując - nie wyobrażam sobie robić mieszkania samemu lub z kimkolwiek innym..." (A)

"Dziękujemy za super usługę. Jest tylko jeden problem. Projektów jest za dużo i wszystkie są ciekawe, więc nie sposób wybrać tego jednego 🙂 Pozdrawiam" (Kinga)

"Polecamy wszystkim firmę M+M wnętrza. Maniakalna precyzja i w projekcie i w realizacji. Na każde pytanie czy wątpliwość otrzymywaliśmy godzinny wykład na dany temat... A my myśleliśmy, że to tylko kwestia wyboru kolorów i wyposażenia. Temat rzeka... Do zobaczenia przy naszym następnym mieszkaniu." (M+K)

"Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko OK. Projektów cała masa i wszystkie fajne. Cała realizacja wraz z przeróbkami budowlanymi aż po przeprowadzkę trwała raptem 2 miesiące. To krócej niż sama produkcja kuchni gdyby zamówić w salonie meblowym. Nie wiem jak to załatwiają, ale to faktycznie działa. Dziękujemy za współpracę. Aha jeszcze jedno - z tak ładnym mieszkaniem niektórzy znajomi przestali się do nas odzywać!!" (Marcin S)

"Po całym zleceniu mogę potwierdzić, że wszystko się zgadza wg informacji na ich stronie. Wydawało się to trochę naciągane, jednak faktycznie otrzymaliśmy bardzo wiele projektów, w których zawarta była ogromna wiedza, budżet spełnił się praktycznie w 100% a nasz udział na budowie był w zasadzie zerowy. Łączna suma rabatów, które dostaliśmy dzięki projektantowi to kilkanaście tys zł. Czyli więcej niż cena za projekt. Polecam wszystkim, bo to na prawdę działa." (Piotr R.)

"Postanowiliśmy z mężem skorzystać z firmy M+M ponieważ była nam polecana. Faktycznie wszystko szło sprawnie... Kontakt bdb, projektów dużo i wszystkie świetne, kosztorys dokładnie pokrywał się z podanym przez nas budżetem, a cała budowa przeszła nawet nie wiem kiedy... Byliśmy zadowoleni. Szok nastąpił dopiero potem... Nasi znajomi w tym samym czasie realizowali swoje mieszkanie z innym biurem projektowym (tez z jakiegoś polecenia). Pokazali nam swoje "projekty" i opowiedzieli o ich współpracy. Na początku myśleliśmy, że to żart. Było to kilka sztuk szkiców, całą realizację musieli prowadzić samodzielnie, koszty okazały się w zasadzie dopiero na koniec po podliczeniu wydatków, a w mieszkaniu ciągle wychodziły nowe problemy. Co ciekawe koszt projektu okazał się prawie taki sam... Z perspektywy oceniamy więc firmę M+M na same szóstki i raz jeszcze dziękujemy..." (A+P)